joinery-connections

TruhlářstvíČaník

WiFi zdarma

Satelitní televize

Půjčovna kol

Parkování zdarma

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata nabízíme v mnoha barevných provedeních, včetně imitací dřeva. Ke garážovým vratům dodáváme také různé druhy garážových pohonů a ovládání, příslušenství a doplňky.

Nabízíme garážová vrata vyrobená nejmodernější technologií v široké škále variant a barevných provedení. V naší nabídce naleznete sekční a rolovací garážová vrata. Sekční vrata se otevírají směrem nahoru a zajíždějí na kolejnicích pod strop. Lamely rolovacích vrat se navíjejí na hřídel umístěnou nad vraty.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou v interiérech bytů a kanceláří stále nejoblíbenějším a nejrozšířenějším způsobem protisluneční ochrany. Ochraňují proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání i vaše soukromí. Jejich barevná škála lamel a profilů, včetně imitací dřeva, dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou hojně používány do komerčních prostor kanceláří, ordinací, prodejen, společenských místností, jelikož jejich předností je schopnost zaclonit velké plochy a přitom celkový dojem z prostoru je provzdušněný a elegantní. Plnohodnotně nahrazují záclony a závěsy. Lamely díky antistatické úpravě a barevné a tvarové stálosti vyžadují minimální nároky na údržbu. Nabízíme je v široké škále materiálů a barevných odstínů a tím je snadné vkusně a moderně sladit vaši kancelář či domov.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou velmi moderním a nejrozšířenějším exteriérovým stínícím prvkem. Jsou vhodné pro všechny typy oken rodinných domů, administrativních budov i průmyslových staveb. Díky široké škále barev a druhů profilů lamel lze velmi efektivně doladit architektonické cítění domu. Plynule regulují sluneční záření pronikající do místnosti a ovlivňují tepelné klima v interiéru. K dispozici je ovládání manuální, nebo motorové. Možné je také inteligentní ovládání žaluzií pomocí aplikace v telefonu, či tabletu.

Látkové žaluzie Plisé

Látkové žaluzie Plisé


Látkové žaluzie Plisé jsou oblíbené pro výjimečně flexibilní použití do netradičních a atypických oken – šikmin, oblouků, střešních oken, zimních zahrad apod. Jsou velmi elegantním a dekorativním způsobem stínění. Jsou vhodné jak do klasických, tak i moderních interiérů. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná (skládaná) látka, kterou nabízíme v široké škále barev a motivů. Látkové žaluzie Plisé díky svým vlastnostem vytváří interiér útulný a designově zajímavý.

Textilní rolety

Textilní rolety

Textilní roletky jsou praktické a ideální dekorační stínící doplňky. Ovlivňují vzhled vašich místností a proto je dodáváme v široké nabídce typů textilních roletek, odstínů a druhů látek, které umožňují sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného řešení interiéru.

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.